این روزها خیلی از افراد به دنبال هک آسان اکانت اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی معروف هستند و می خواهند به دلایل گوناگونی از محتویات پیام ها و عملکرد یکدیگر در این شبکه های اجتماعی با خبر شوند. اکنون سوالی که پیش می آید این است که آیا چنین چیزی امکان پذیر خواهد بود و هک کردن تلگرام دیگران ممکن است؟ در ادامه مطلب به بررسی این موضوع می پردازیم و به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.

سفارش ربات تلگرام

آیا واقعا هک تلگرام امکان پذیر است؟

ممکن است خیلی از ما فکر کنیم که هک شبکه های اجتماعی همچون تلگرام امکان پذیر است و این را باور کنیم که می شود تلگرام را به راحتی هک کرد. اما در حقیقت باید پذیرفت که پاسخ این سوال منفی است.

تنها زمانی می توان یک حساب کاربری تلگرام را هک کرد که به آن فرد یا افراد دسترسی نزدیکی وجود داشته باشد و با استفاده از گوشی، تبلت یا لپ تاپ آن فرد وارد تلگرام او شد و پیام هایش را دید. بنابراین می توان گفت که هک تلگرام از راه دور و بدون داشتن کد تایید که این پیام رسان برای کاربرانش می‌فرستد، امکان پذیر نخواهد بود.

تنها در صورتی که که کل این پیام رسان به دست هکران حرفه ای هک شود و اطلاعات همه کاربران آن در دسترس باشد می‌ توان گفت تلگرام هک شده و در غیر این صورت نام این کار هک نخواهد بود و بیشتر شبیه به دزدی اطلاعات است.

بهتر است بدانید هیچ برنامه ای وجود ندارد که بدون داشتن دسترسی مستقیم بتواند اطلاعات تلگرام دیگران را هک کند و اگر هر تبلیغی را در این زمینه مشاهده کردید باید گفت کاملا نادرست است.

هک تلگرام به چه صورت هایی امکان پذیر است؟

خیلی وقت ها افراد سودجو با تبلیغات این چنینی برنامه های تقلبی و بلااستفاده ای را به کاربران ارائه می کنند و یا حتی ممکن است در ازای پولی که از کاربر دریافت می کنند هیچ برنامه ای را تحویل ندهند.

بهتر است در همین ابتدا موضوع را برایتان روشن کنیم و بگوییم که هک تلگرام تنها به دو صورت امکان پذیر خواهد بود:

  1. استفاده از یک برنامه نظارتی
  2. دریافت کد تاییدیه تلگرام دیگران و وارد کردن در گوشی خود

پیشنهاد می شود که برای استفاده از روش اول دنبال یک سایت معتبر برای خرید این برنامه باشید و هرگز از روش دوم هم برای هک تلگرام دیگران استفاده نکنید.

روش های دسترسی و نظارت بر پیام های تلگرام دیگران

همانطور که میدانید، این کار قانونی نیست و در مجموع نفوذ به گوشی دیگران و خواندن بدون اجازه پیام تلگرام آنها عملی خلاف قوانین است. اما باید گفت والدینی که هدفشان حفاظت و مراقبت از فرزندان خود و خانواده است می توانند از برنامه های نظارتی برای این منظور استفاده کنند.

دانلود نرم افزار نظارت بر پیام های تلگرام

سامانه های نظارتی مختلفی در سطح اینترنت وجود دارند که والدین و افرادی که می‌خواهند از فعالیت عزیزان خود در شبکه های مجازی آگاهی داشته باشند تا آسیبی در این شبکه گسترده اطلاعات به آنها نرسد می توانند از آنها استفاده کنند. بهتر است برای خرید این سامانه های نظارتی دقت داشته باشید و از سایت های معتبر و معروف آنها را خریداری نمایید. با نصب این نرم افزارهای نظارتی بر روی گوشی های اندرویدی و iOS می‌توانید پیام های تلگرام فرزند خود را مشاهده کرده و همچنین فعالیت و عملکرد فرزند خود در شبکه های اجتماعی دیگر را نیز رصد کنید.

چگونه می توان از هک تلگرام جلوگیری کرد؟

در صورتی که نگران هک شدن تلگرام خود از روش های مذکور هستید، می توانید موارد زیر را یک به یک به گوش بسپارید و به آنها عمل کنید:

  • فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای تلگرام
  • ایجاد رمز عبور برای باز کردن تلگرام در دستگاه
  • در اختیار دیگران قرار ندادن گوشی
  • مراقب لینک های آلوده و مشکوک باشید و روی آنها کلیک نکنید
  • نصب برنامه های مورد نیاز تنها از منابع معتبر (سعی کنید برنامه های مورد نیاز خود را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید)
  • عدم افشا کردن رمز عبور خود به دیگران
  • نصب آنتی ویروس های معتبر و بروز رسانی شده روی گوشی خود
  • توجه به میزان مصرف باتری، مصرف دیتا و عملکرد گوشی در هنگامی که مشکوک به هک شدن هستید