هک پیج اینستاگرام تضمینی

هک پیج اینستاگرام تضمینی

اینستاگرام را می‌توان پس از فیسبوک به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در میان نوجوانان و بزرگسالان دانست. ممکن است به دلایل مختلفی بخواهید حساب کاربری یک شخص دیگر را مورد بررسی قرار دهید و از برخی حقایق آگاه شوید، اما آیا انجام این کار به سادگی امکان‌پذیر است؟ شما برای ورود به حساب کاربری اینستاگرام افراد مختلف باید روش هک کردن را بدانید و ما در این مقاله قصد داریم نه روش ساده و قابل اعتماد هک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

روش اول: استفاده از قابلیت فراموشی رمز عبور

در صورتی که می‌خواهید شناسه و رمز عبور کاربران اینستاگرام را به دست آورید، می‌توان گفت استفاده از قابلیت فراموشی رمز عبور به عنوان ساده‌ترین راه، مد نظر قرار دارد. برای استفاده از این روش و برای هک رمز عبور اینستاگرام باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱: برنامه اینستاگرام را دانلود کرده و روی افزودن حساب کاربری (Add Account) در صفحه ورود به سیستم ضربه بزنید.
۲: نام کاربری را وارد کرده و روی گزینه فراموشی جزئیات ورود ضربه بزنید. در ادامه از ایمیل یا نام کاربری استفاده کنید. در صورتی که گوشی هوشمند کاربر موردنظر را در اختیار دارید، گزینه Send a SMS را انتخاب کنید.
۳: شما یک کد دریافت خواهید کرد که باید در برنامه وارد کنید. پسورد را مجددا تنظیم کرده و وارد حساب کاربری شوید.
هک اینستاگرام - 1
روش دوم: از mSpy استفاده کنید

یکی دیگر از روش‌هایی را که می‌توانید برای هک اینستاگرام به کار ببرید، استفاده از mSpy است. استفاده از این ابزار بسیار ساده است، اما کمی باید دقت داشته باشید. در این قسمت روش هک کردن رمز عبور اینستاگرام با استفاده از mSpy را آموزش خواهیم داد.

۱: وارد وب سایت رسمی mSpy شوید و مراحل ثبت نام به همراه تایید آدرس ایمیل را انجام دهید.
۲: وبسایت باعث هدایت شما به کنترل پنل می‌شود که اطلاعاتی درباره روش نصب برنامه در تلفن یک شخص دیگر آماده شده است.
۳: برنامه را با زیرکی نصب کنید.
۴: وارد وبسایت شوید و فعالیت‌های فرد مورد نظر را بررسی کنید؛ شما می‌توانید تمام پیام‌های دایرکت را هم مشاهده کنید.
هک اینستاگرام - 2
روش سوم: از iKeyMonitor Keylogger استفاده کنید

iKeyMonitor Keylogger را می‌توان یک ابزار برای هک رمز عبور اینستاگرام دانست که موجب بازیابی آن در دستگاه‌های iOS می‌شود. این مورد فقط در دستگاه‌های جیلبریک شده عمل می‌کند و شما باید مطمئن باشید که هیچ آنتی ویروسی روی گوشی فعال نیست، زیرا مانع فعالیت این برنامه خواهد شد. برای استفاده از iKeyMonitor Keylogger باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱: وارد وب سایت iKeyMonitor Keylogger شوید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.
۲: برنامه را روی ا‍پلیکیشن یک شخص دیگر دانلود کنید.
۳: وارد وبسایت شوید و رمز عبور را بازیابی کنید.
هنگامی که می‌خواهید برنامه را غیرفعال کنید، وارد صفحه داخلی مدیر وبسایت شوید؛ توجه داشته باشید که شخص مورد نظر هیچ اطلاعاتی از هک شدن اینستاگرام دریافت نخواهد کرد.


روش چهارم: از برنامه ArroApp استفاده کنید

شما می‌توانید از این برنامه در دستگاه‌های iPhone و اندروید استفاده کنید. استفاده از ArroApp را می‌توان بهترین و ساده‌ترین روش برای هک اینستاگرام به حساب آورد.

۱: برنامه را روی گوشی موبایل دانلود کنید.
۲: حساب کاربری خود را ایجاد کنید و نام کاربری اکانت اینستاگرام مورد نظرتان را که می‌خواهید هک شود وارد نمایید.
۳: هک کردن اکانت را انتخاب کرده و نتایج را مشاهده کنید.
لازم به ذکر است مالک حساب کاربری اینستاگرام، تحت هیچ شرایطی متوجه هک شدن حساب کاربری خود نخواهد شد.

هک اینستاگرام - 3
روش پنجم: از Flexispy KeyLogger استفاده کنید

یکی دیگر از روش‌های ساده برای هک اینستاگرام را می‌توان استفاده از Flexispy KeyLogger دانست. این قابلیت به طور خاص در دستگاه‌های iOS قابل استفاده است. در این بخش روش هک کردن اینستاگرام با استفاده از Flexispy KeyLogger را مشاهده خواهید کرد:

۱: یک حساب کاربری در وب سایت Flexispy KeyLogger ایجاد نمایید.
۲: برنامه را روی گوشی آیفون مورد نظر یا هر دستگاه دیگری نصب کنید.
۳: برنامه را روی گوشی خود دانلود کرده و نام کاربری فرد مورد نظرتان را وارد کنید.
Flexispy KeyLogger نه تنها یک هکر اینستاگرام است، بلکه می‌تواند تمام فعالیت کاربران را مورد بررسی قرار دهد و گزارش کند. در پایان هر روز یک گزارش کامل دریافت خواهید کرد.

روش ششم: هک اینستاگرام با استفاده از Ighack

یکی از روش‌های ایمن برای هک اینستاگرام را می‌توان استفاده از Ighack دانست و نیازی به دانلود برنامه در گوشی خود نخواهید داشت. بهترین ویژگی Ighack را می‌توان غیر قابل ردیابی بودن آن دانست. این روشی است که باید برای هک موفق اینستاگرام مورد استفاده قرار دهید:

۱: وب سایت رسمی Ighack را در مرورگر کامپیوتر باز کنید.
۲: تنظیمات مربوط به آغاز عملیات هک را انتخاب کنید.
۳: نام کاربری اکانت مورد نظرتان را وارد کنید. در ادامه از شما خواهد پرسید که آیا قصد دارید اکانت موردنظر را هک کنید؟ کافی است روی گزینه Hack کلیک کنید.
شما موفق شدید و فقط چند دقیقه طول خواهد کشید تا پسورد حساب کاربری را دریافت نمایید. برنامه اینستاگرام را دانلود کرده و رمز عبور را وارد کنید.

هک اینستاگرام - 4
روش هفتم: استفاده از ابزار هک اینستاگرام

نه تنها Instahack به شما اجازه می‌دهد پسورد را بازیابی کنید، بلکه می‌توانید باعث هک کردن اکانت هم بشوید. یکی از سریع‌ترین روش‌های هک اینستاگرام که رایگان هم هست، استفاده از Instahack است که در گوشی‌های iOS، اندروید و تبلت‌ها عمل می‌کند. به منظور هک کردن اکانت اینستاگرام باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱: به وبسایت مراجعه کنید و روی دکمه Start Hacking ضربه بزنید.
۲: نام کاربری حساب مورد نظرتان برای هک کردن را وارد کنید و روی گزینه هک کلیک نمایید تا فرآیند انجام شود.
۳: هنگامی که پیغامی مبنی بر یافتن پسورد مشاهده کردید، روی گزینه Continue کلیک کنید.
۴: یک پیام پاپ آپ روی صفحه ظاهر خواهد شد. در قسمت پایین پسورد را مشاهده خواهید کرد و باید برای ورود به صفحه اینستاگرام مخاطب مورد نظرتان از آن استفاده کنید.
روش هشتم: استفاده از Instaleak برای بازیابی رمز عبور

یکی دیگر از روش‌های ساده برای هک کردن پسورد اینستاگرام را می‌توان استفاده از Instaleak دانست. این ابزار دارای رابط کابری ساده‌ای بوده و شما در انجام کار با مشکلی مواجه نخواهید شد. در این بخش شما را با روش استفاده از Instaleak آشنا خواهیم کرد:

۱: وبسایت رسمی را باز کرده و نام کاربری مورد نظرتان را برای هک کردن وارد کنید.
۲: باید روی گزینه تایید کلیک کنید و تنها با گذشت چند ثانیه پیامی در صفحه ظاهر می‌شود که به شما اعلام می‌کند پسورد بازیابی شده است.
۳: رمز عبور را روی یک کاغذ یا در تلفن همراه بنویسید.
۴: اینستاگرام را دانلود کرده یا با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور، وارد حساب کاربری مورد نظرتان شوید.
هک اینستاگرام - 5
روش نهم: هک اینستاگرام با استفاده از ThetruthSpy

ThetruthSpy یک ابزار جاسوسی فوق‌العاده بوده که نه تنها به شما اجازه می‌دهد حساب کاربری اینستاگرام را به صورت رایگان هک کنید، بلکه اجازه می‌دهد بتوانید به گوشی موبایل یک کاربر دیگر هم دسترسی پیدا کنید.

شما برای استفاده از این برنامه نیازمند پرداخت هزینه هستید، اما یک دوره دو روزه برای آزمایش رایگان وجود دارد. در این بخش روش استفاده از ThetruthSpy را به شما آموزش خواهیم داد:

۱: ThetruthSpy را از طریق مرورگر وب باز کنید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید.
۲: برنامه را در گوشی شخص موردنظرتان نصب کرده و اطلاعات خود را وارد کنید.
۳: حساب خود را در وبسایت باز کرده تا به تمام برنامه‌ها دسترسی پیدا نمایید.
پس از آن که بررسی‌ها را انجام دادید، باید از حساب کاربری خارج شوید و برنامه را از گوشی شخص موردنظرتان حذف کنید.

در این مقاله درباره روش‌های ساده هک اینستاگرام سعی شد اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار داده شود. قبل از آن که هر کدام از روش‌ها را بررسی کنید، بهتر است کمی به تصمیم خود فکر کنید و در نهایت روشی که از نظرتان ایمن‌تر است را امتحان نمایید. اما در نهایت باید گفت هک کردن حساب کاربری دیگران از نظر اخلاقی کار درستی نیست و بهتر است این کار را انجام ندهید.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار