Frequently Asked Questions

Quickly find out if we've already addressed your query

پیجم باید پابلیک باشه حتما ؟

- بله. حتما قبل از ثبت سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان private به حالت عمومی یا همان public در بیاورید و تا پایان انجام سفارش آنرا تغییر ندهید. (برای اعمال تمامی سفارشات صدق می‌کند)

آیا باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم ؟

- خیر. به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی رمز عبور خود را در اختیار شخص یا سایت و شرکتی قرار ندهید.

زمان انجام سفارش به چه صورت است ؟

- زمان اعمال بسته به سرویس درخواستی شما متفاوت است و در قسمت توضیحات محصول هنگام ثبت سفارش نوشته شده است. چنانچه سفارش شما در این بازه زمانی اعمال نشد از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید.

نمیشه کمتر یا بیشتر سفارش داد ؟

- حداقل و حداکثر مقدار برای ثبت سفارش در توضیحات محصول هنگام خرید مشخص و غیرقابل تغییر است ولی ما همیشه سعی داریم حداقل را کمتر و حداکثر را بیشتر کنیم.

ایرانیشو ندارین ؟

- هر سرویسی اگر ایرانیش موجود باشه حتما داریم و عنوان سرویس نوشتیم ایرانی. اگر برای سرویسی نوشته نشده یعنی ایرانی نیست و در حال حاضر وجود نداره تا ارائه کنیم.

نظرسنجی مربوط به من اولی نیست، سومین نظرسنجیه. راهی داره واسش رای بزنین ؟

- چنانچه نظرسنجی مورد نظر شما اولین نظرسنجی نمی‌باشد(پیش‌فرض برای اولین نظرسنجی اعمال می‌شود)، باید قبل از ثبت سفارش با ارسال تیکت از بخش پشتیبانی به صورت دقیق و کامل هماهنگ کنید که برای کدام نظرسنجی رای می‌خواهید.

میشه شما بجای من کامنت‌های مرتبط با پستم بنویسید ؟

- خیر متاسفانه. به دلیل کمبود وقت نمی‌توانیم در این زمینه خدمت‌گزار شما باشیم. اگه به هر دلیلی نمیتونید، سرویس افزایش کامنت ایرانی رندوم به شما پیشنهاد میشه.

اینا واقعی هستن ؟

- بستگی داره منظور شما از واقعی چی باشه. متاسفانه میبینیم و از مشتریانمون میشنویم برخی سایت‌ها واقعیت رو به خریدار این سرویس‌ها نمیگن(دروغ نمیگن ولی راستشو هم نمیگن) و برخی دیگه نه تنها راستشو نمیگن بلکه دروغ هم میگن! حقیقتش اینه که برای تمامی این سرویس‌ها، اکانت‌ها ممکنه واقعی و حتی فعال هم باشن ولی صاحبین این اکانت‌ها، شخصا و با میل باطنی خودشون شمارو فالو، لایک، بازدید و ... نمیکنن. تمامی این فرایندها توسط سرورهایی انجام میشه که این اکانت‌ها درونش عضو هستن. از نگاه دکتر مجیک هر عملی که به اختیار نباشه و به قصد رسیدن به اهداف دیگه از روی اجبار صورت بگیره فیک هست. دوست من واقعی و فعال با پول دادن بدست نمیاد. فقط باید فعال باشی، تعامل کنی، محتوای خوب تولید کنی و از ابزارهای اینستاگرام به درستی بهره ببری.

من بازدید لایو خریدم و تا 15 دقیقه هم وایستادم ولی اضافه نشد، چرا؟

- سرویس لایو تنها سرویسی هست که نیاز به هماهنگی داره یعنی اتومات اعمال نمیشه. پس همونطور که در توضیحات محصول گفته شده باید بعد از خرید بازدید لایو یا قبل از شروع لایوتون با ارسال تیکت به پشتیبانی هماهنگ کنید تا مطمئن بشید که ما برای انجام وظیفه حضور داریم.

وسط لایو نتم قطع شد، چی میشه حالا؟ گوشیم زنگ خورد، بازدیدها دیگه نمیان؟ و ...

- پس از شروع لایو امکان کنسلی بنا به هر دلیلی از جمله قطعی اینترنت و .. وجود ندارد. اگر هم این اتفاق ناخوشایند رخ داد، تنها پیشنهاد ما طبق تجربه اینست که سریعا لایو را مجدد شروع کنید شاید بازدیدکننده‌ها دوباره وارد شوند.

برای افزایش بازدید لایو هرچی گفتین رو انجام دادم ولی بازم بازدیدها نیومدن، تکلیف چیه؟

- همیشه 1% احتمال بروز مشکل فنی وجود داره اما جای نگرانی نیست، درصورت اعمال نشدن بازدیدها پس از 15 دقیقه، جهت درخواست بازگشت وجه یا اعمال دوباره، روی دکمه Live بزنید تا زمان لایو و تعداد بازدیدها نمایش داده بشه و سپس یک اسکرین شات تهیه کنید، سپس در یکی از سایت‌های آپلود رایگان مثل picofile.com شات موردنظر را آپلود کنید و لینک آنرا برای ما از بخش پشتیبانی ارسال کنید تا ما بتونیم در خدمتتون باشیم، چون در غیر اینصورت نمیتونیم پیگیری کنیم.

من همین الان بازدید پروفایل سفارش دادم ولی هنوز اعمال نشده، چرا ؟

- اگر لینک پروفایل اینستاگرام‌تان را صحیح وارد کرده باشید قطعا اعمال شده اما از آنجا که اینستاگرام آمار بازدید پیج را پس از اتمام آن روز ثبت می‌کند، به همین دلیل شما نمی‌توانید تعداد بازدید اعمال شده را مشاهده کنید. بنابراین صبر داشته باشید تا پس از پایان آن روز بتوانید آمار بازدید را ببینید.

ازدید استوری برای یه دونه از استوری هاست یا همش ؟

- بازدیدها (seen) بر روی تمامی استوری‌ها اعمال می‌شود.

تا هر زمان که استوری بزاریم بازدیدها روشون اعمال میشن ؟

- فقط یک بار اعمال میشه و هر زمان که شروع شه روی تمامی استوری‌هایی که تا اون زمان قرار دادین اعمال میشه و بعد از کامل شدن، استوری دیگه قرار بدین روی اون اعمال نمیشه ! ولی اگه می‌خواین همیشگی باشه میتونین اشتراک ماهیانه بازدید استوری تهیه کنید.